Adaptogeny 

Przedstawiamy Państwu naturalne adaptogeny stanowiące podstawę nowoczesnej suplementacji mózgu, a docelowo całego organizmu. Adaptogeny to inaczej mówiąc rośliny, które charakteryzują się potwierdzonymi naukowo właściwościami. Do jednych z najbardziej ceniocnych, naturalnych adaptogenów należy ashwagandha. Chcemy przedstawić Państwu działanie na...

Przedstawiamy Państwu naturalne adaptogeny stanowiące podstawę nowoczesnej suplementacji mózgu, a docelowo całego organizmu. Adaptogeny to inaczej mówiąc rośliny, które charakteryzują się potwierdzonymi naukowo właściwościami. Do jednych z najbardziej ceniocnych, naturalnych adaptogenów należy ashwagandha. Chcemy przedstawić Państwu działanie naszych suplementów w bardziej praktycznym podejściu, co pozwoli na podjęcie świadomej decyzji zakupowej.

Ashwagandha mielona

Dyskusję o właściwościach ashwagandhy mielonej warto rozpocząć od mózgu. To jedyny narząd, który nie potrafi przejść przez długoterminowy proces regeneracji. Raz uszkodzony mózg nie wróci do normy, nie odzyska komórek. Ashwagandha mielona ogranicza, a w niektórych przypadkach wręcz eliminuje wysoki poziom stresu i uruchamia procesy równoważące w ciele. Adaptogeny wywodzą się bezpośrednio z ludowych tradycji spotykanych na całym świecie. Głównie na Dalekim Wschodzie, ale też w krajach skandynawskich z okresów wielkich wypraw. Adaptogeny w kapsułkach umożliwiają przesunięcie tolerancji na stres do naprawdę wysokich wartości (użytkownicy suplementu mówią tu wyraźnie o pozytywnym zaskoczeniu). To jedyne "psychotropy" tak naprawdę dostępne bez recepty i do tego efektywne przy lękach, kryzysach psychicznych, nadmiernym obciążeniu pracą. Adaptogeny (pojęcie wywodzące się od N.V. Lazarewa) brały udział w konfliktach zbrojnych i pozwalały osiągać żołnierzom niespotykaną wydajność w walce. A to tylko początek zalet wskazanej metody suplementacji.

Zastosowanie adaptogenów w kapsułkach do walki ze stresem

W naszym katalogu znajdziecie Państwo nie tylko w pełni naturalną ashwagandhę BIO mieloną (lek na stres), ale również żeń-szeń koreański (wzmocnienie witalności, pozytywny wpływ na funkcje seksualne) i różeniec górski (eliminacja bezsenności, ograniczenie problemów z deficytem snu). Po połączeniu suplementów odzyskujecie Państwo równowagę psychiczną, a co za tym idzie życiową. To potwierdzają nie tylko nasi klienci, ale doświadczenia międzynarodowe, raporty medyczne i naukowe dostępne publicznie. Adaptogeny w kapsułkach potrafią obniżyć z czasem poziom cholesterolu LDL i optymalizują wyniki krwi. Równowaga psychiczna wpływa pozytywnie na ciśnienie i umożliwia wsparcie leczenia niektórych schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

Naturalne adaptogeny – najlepsza forma rozpoczęcia suplementacji dla psychiki

Człowiek posiada wbudowane mechanizmy obronne przed stresem, jednak obecne czasy naruszają równowagę i nie pozwalają na prawdziwy odpoczynek (powszechne niedobory witaminowe, deficyt snu, przepracowanie). Ashwagandha mielona to wewnętrzna tarcza cały czas aktywnie walcząca o uspokojenie umysłu, szczególnie polecana osobom w średnim wieku, wchodzącym w dojrzalszy wiek. Oczywiście młodzieży suplement przyda się w codziennych zmaganiach, zwiększy wydolność bez skutków ubocznych. Wiemy, że tyle zalet suplementu może trochę namieszać. Z drugiej strony widzimy po co wracają nasi klienci. A to głównie kategoria naturalnych adaptogenów. Sami ich używamy dla poprawy nastroju i chętnie dzielimy się doświadczeniami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem.

Więcej

Dostęp do panelu hurtowego NatVita to:

  • dostęp do aktualnej oferty 24h / dobę,
  • czysta i przejrzysta forma panelu,
  • wygoda w składaniu zamówień,
  • dostęp do platformy z urządzeń mobilnych.

Uwierzytelnianie

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Utwórz konto

Panel hurtowy przeznaczony jest wyłącznie dla firm chcących rozpocząć sprzedaż produktów marki NatVita.

Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć konto.