Sport 

Naturalne produkty dla sportowców

Sportowy styl życia staje się coraz bardziej popularny. Każdy rozsądny amator aktywności fizycznej wie, że w efektywnym uprawianiu ulubionej dyscypliny kluczową rolę odgrywa przemyślana, zdrowa dieta. Z tego powodu powinny być w niej obecne naturalne produktu dla sportowców, naturalne suplementy diety i białka ...

Naturalne produkty dla sportowców

Sportowy styl życia staje się coraz bardziej popularny. Każdy rozsądny amator aktywności fizycznej wie, że w efektywnym uprawianiu ulubionej dyscypliny kluczową rolę odgrywa przemyślana, zdrowa dieta. Z tego powodu powinny być w niej obecne naturalne produktu dla sportowców, naturalne suplementy diety i białka roślinne.

Naturalne produkty dla sportowców – warto wybierać mądrze

Sport – bez względu na rodzaj dyscypliny – wiąże się ze wzmożoną aktywnością określonych partii mięśni. Zdrowe odżywianie jest niezbędne w procesie szybkiej regeneracji. Warto zadbać o to, aby spożywane produkty były naturalne i nie zawierały szkodliwych związków chemicznych, które mogą być przeszkodą w skutecznym treningu.

Naturalne produkty dla sportowców to chociażby chipsy owocowe, które doskonale zdadzą egzamin jako smaczna i pełnowartościowa przekąska. Przed treningiem lub tuż po nim chipsy bananowe, owoce acai w kostce, krążki ananasowe czy suszona aronia będą smakowały wyśmienicie. W tym przypadku nie trzeba martwić się o zbędne kalorie – naturalne produkty dla sportowców zawierają naturalny cukier, który szybko wyposaży amatora sportu w energię niezbędną do treningu.

Naturalne suplementy diety – dlaczego sportowcy ich potrzebują?

Nic nie zastąpi bogatej w wartościowe produkty diety. Trzeba mieć jednak świadomość, że nie o każdej porze roku na sklepowych półkach będą czekać na nas w świeże i pełne witamin produkty. Niepełnowartościowe dania oraz brak słońca nie muszą jednak hamować sportowej aktywności! Doskonałym rozwiązaniem będą tu naturalne suplementy diety.

Naturalne suplementy diety bazują na sprawdzonych surowcach. Dzięki nim nasi Klienci otrzymują to, co najlepsze – również w okresie zimowym. Doskonałym przykładem takiego specyfiku będzie ekstrakt z jagód acai. Małe kapsułki są naturalnym źródłem witamin i minerałów, które są niezbędne przy wzmożonej aktywności fizycznej. Naturalne suplementy diety zawierają też pożądane przez organizm kwasy tłuszczowe, aminokwasy oraz błonnik pokarmowy.

Doskonałym przykładem naturalnych suplementów diety będą również kapsułki na bazie pędów bambusa czy pestek afrykańskiego mango. Nie może zabraknąć również pokrzywy indyjskiej Coleus forskohlii, która wspiera naturalne i skuteczne spalanie niechcianej tkanki tłuszczowej.

Białko roślinne – bez niego ani rusz!

Posiłki, których głównym składnikiem jest białko, zalecane są przede wszystkim po treningu. Dobrym rozwiązaniem dla wegetarian i wegan będzie białko roślinne będące alternatywą dla białka pochodzenia zwierzęcego. Dziś jest ono dostępne w łatwej do spożycia postaci.

Białko roślinne to między innymi: białko konopne, białko ryżowe, białko z grochu i białko z dyni. Można je nabyć w postaci proszku, z którego łatwo przygotować wartościową przekąskę. Ten zdrowy proszek będzie świetnym dodatkiem do musli, mleka kokosowego, soku lub batoników. Oprócz swoich walorów prozdrowotnych białko roślinne może stać się elementem bardzo smacznej przekąski. Sportowcy będą zachwyceni zarówno smakiem, jak również rezultatami sportowymi.

Więcej

Dostęp do panelu hurtowego NatVita to:

  • dostęp do aktualnej oferty 24h / dobę,
  • czysta i przejrzysta forma panelu,
  • wygoda w składaniu zamówień,
  • dostęp do platformy z urządzeń mobilnych.

Uwierzytelnianie

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Utwórz konto

Panel hurtowy przeznaczony jest wyłącznie dla firm chcących rozpocząć sprzedaż produktów marki NatVita.

Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć konto.